Dna Danışmanlık

Cinsel Terapi Seansları & Tantra Seansları

 • Aile Danışmanlığı
 • İlişki Danışmanlığı
 • Cinsel Terapi
 • Tantra

Biz Sizi Arayalım
  Cinsel Terapi Seansları & Tantra Seansları alanlarında uzman ekibimiz ile sizlere ihtiyacınız olan desteği vermekteyiz. Kendi dogmalarınıza ve kendi değerlerinize dayanarak, kendinize meydan okumayı ve hayatınızda paylaşımda olduğunuz tüm insanlarla olan iletişiminizi geliştirebileceğiniz merkezimize sizi de bekleriz. Hemen iletişime geç!

  Cinsel Terapi

  Ailemizle, partnerimizle ve arkadaşlarımızla yaşadığımız ilişkiler, mutluluğumuzda büyük rol oynar. İster zorluklarla karşı karşıya olalım, ister ilişkilerinizi güçlendirmek isteyelim, sizlere destek olmak için burada olduğumuzu düşünerek yardım isteyebilirsiniz.
  Cinsel Terapi Seansları

  Tantra Öğretisi

  Tantra öğretisi, cinsel enerji ve yaşamımızdaki uygulamaları ile ilgili yönleri olan çok eski bir manevi disiplindir. Tantra öğretisi iç görülerin ve uygulamaların bazıları fiziksel dokunuşa çevrilerek uygulanmaktadır.

  Dna Danışmanlık Başvuru

  Cinsel hayatımızdaki sorunları fark ederek var olan kimliğinizle iletişim kurarak kendinizle barışabilirsiniz. Randevu için bizimle iletişime geçiniz.
  • 1.

   Sorunlarını Fark Et

   Cinsel hayatımızdaki sorunları fark ederek kendimiz, parterimiz, ilişkimiz ve evliliğimiz ile ilgili önemli bilgilere erişip sorunları çözebiliriz.

  • 2.

   İletişim Kurun

   Cinsel kimliğinizle iletişim kurmanıza ve bedeniniz ile zihniniz arasında sağlıklı ve kalıcı bir bağ kurmanıza yardımcı olabiliriz.

  • 3.

   Olumlu Ol

   Hayatınızdaki olumlu değişimi sağlamanıza yardımcı olacak içselliğinizi belirlemenize, partnerinize fiziksel etkileşimde yardımcı olabiliriz.

  • 4.

   Randevu Al

   Kalmasını istemediğiniz uygunsuz düşünce, duygu ve davranış kalıpları hakkında iç görü kazanabileceğiniz güvenli bir alan yaratıyoruz.

  İletişim Bilgileri

  Uzun süreli güvenilir ve profesyonel destek almak istiyorsanız DNA Danışmanlık ekibi olarak sizlere bu hizmeti gururla sunacağız. Hemen iletişim için alttaki formu doldurunuz.

  Telefon:
  0533 411 44 16

  Adres:
  19 Mayıs Mahallesi Şahin Sokak No:9 Daire: 10 Erenköy/ Kadıköy- İstanbul

  E-Mail:
  [email protected]

  Çalışma Saatleri:
  Pazartesi-Cuma: 09:00–18:00
  Cumartesi: 09:00–16:00
  Pazar: Kapalı