Tantra Felsefesi Bilgilendirme Hizmeti

Otantik bir tantrik veya Tantra masajı, Tantra ve Taoizm gibi eski bilimlere dayanan harika bir masaj ritüelidir. Ama aynı zamanda cinsel vücut çalışması ve modern Cinsel Terapi ayak izlerini bıraktı. Farkındalık ve saygı, hoş geldiniz ve bağlılık, ibadet ve kabul, burada ve şimdi mevcudiyet – tantra masajı her yönüyle tantra’nın özünü yansıtır.

Bu konu hakkında daha fazla bilgiyi Tantra Masajı hakkında bilgi sayfamızda bulabilirsiniz. Sayfaya gitmek için tıklayınız. Tantra Masajının temel unsurları Lingam ve Yoni Masajıdır.

Taoistik felsefeye göre Lingam ve Yoni (ayaklara ve kulaklara benzer), uyarıldığında karşılık gelen organlar üzerinde etkisi olan refleks noktalarına sahiptir. Bu sadece şehvetli değil, aynı zamanda şifa verici. Bu arada Yoni Masajı modern Cinsel Terapi ile kabul edilir.

Tantra Atölyeleri ve Seminerleri. Bir Tantra semineri duyuların zamanıdır. Size sevgi ve farkındalık dolu bir dünya hakkında fikir veren kapılar açarız. Tantrik etkinliklerimiz, dokunma, insanlık ve sıcaklık arayanlar olarak sizin için farklı konuları ele alır.

Etkinliklerde tüm deneyimlerimiz ve profesyonelliğimizle insanlara eşlik ediyoruz. Misafirlerimizden gelen geri bildirimler nedeniyle, mükemmelliğe doğru yürüdüğümüzü söyleyebiliriz. Bazen bir seminere katılanların yarısından fazlası bizi birkaç kez hatta düzenli olarak ziyaret eden konukları iade etmektedir.

Artık dünya çapında farklı yaklaşımlara ve felsefelere sahip çok çeşitli uzmanlar ve uzmanlıklar var. Çoğu enstitü terapötik olarak çalışır. Biz Tantra ile bir yolda daha kullanmayı tercih ediyoruz: Enerji! Seminerlerimizde ortak bir yolda çift olduğunuz kadar bekarsınız.

Çeşitli tantrik grup egzersizleri, meditasyonlar ve nefes alma çalışması sizi vücudunuzla iyi temasa sokar. Bu, yüksek düzeyde 4 gün kendini tanımadır.

Tüm tarihler ve ayrıntılı bilgiler sizlere bildirilecektir. Bu konuda çok şey yazılıyor ve daha da çok konuşuluyor. Ama birisine tantra hakkında ne bildiğini sorarsanız, sorduğunuz insanlar kadar farklı cevaplar alırsınız. Birçoğu için tantra, tantra masajıyla aynıdır, diğerleri için fantezi seks, egzotik pozisyonlar veya bir tür manevi swingers kulübü ile ilgilidir. Bazen “kozmos ile orgazm”, “kutsal seks” veya “evrensel aşk” gibi terimler duyarsınız.

Tantra’da herkes aradıklarını bulabilir!Tantra orijinal konseptinde özel fikirler, alıştırmalar ve teknikler kullanan bir bilinç bilimidir. Tantra’nın iki ana hattı Hindu (Hindistan) ve Budist Tantra’dır (Tibet). Budist tantra’nın kökenleri Gautama Buddha’ya geri döner .

Buda meditasyonu insanlığa getirdi ve meditasyon en yüksek bilinci arar. Böylece, Tantra’nın ne olduğu açıktır: Bilinçli Olmak .Neo-Tantra→ Neo-Tantra terimi  , modern insan için bir tantra yaratmak isteyen Hint mistik OSHO (Baghwan Shree Rajneesh) tarafından icat edildi : ritüelleşmemiş, kendiliğinden ve şiirsel bir tantra.

Bu, ritüeller, çilecilik ve disiplinle pek az ortak noktası olan modern ruhla buluşuyor. Farklı tanrı ve mistisizm dünyasıyla Budizm ve Hinduizme dayanan orijinal tantra, batılı insanlar için zar zor hissedilir ve onlar için oldukça anlaşılmaz. Neo-Tantra orijinal öğretinin bir güncellemesi olarak görülebilir.

Modern bilimimiz ve psikolojimizle iç içedir ve ağırlıklı olarak terapötik bir öneme sahiptir.