Tantra Öğretisi

Tantra öğretisi, cinsel enerji ve yaşamımızdaki uygulamaları ile ilgili yönleri olan çok eski bir manevi disiplindir. Tantra öğretisi iç görülerin ve uygulamaların bazıları fiziksel dokunuşa çevrilerek uygulanmaktadır.

Tantra Öğretisi, Tantrik Masaj

Tantrik Masaj güzel, cesur bir kişisel bakım eylemidir. Bu tür bir dokunuş ve öğretiyi almaya karar verirseniz ve cinsel tercihlerinizden veya yaşamınızdaki cinsel aktivite seviyesinden bağımsız olarak, kendinizi cinsellikle bir bütün olarak kabul etmeniz oldukça önemlidir.

Tantrik Masaj ve tantra öğretisi ile kavuştuğumuz bu kabul, kendinizle ve vücudunuzla her zaman yaşama şansına sahip olamayacağınız bir ruh ve tatmine yükselişinizin kapılarını aralar.

Bizce bu oldukça korkusuz bir seçim. Hem siz, hem de eşiniz için bir rehber, kolaylaştırıcı bir felsefe olan Tantra Felsefesi; uzmanı ile birlikte deneyimlediğinizde zirvesi olduğuna inanılan Nirvana’ya ulaşarak, zirvenin keyfini tüm bedeninize yayma kutsalını deneyimleyeceksiniz.

Tantrik Felsefe, kıyafetlerinizi ve maskelerinizi çıkararak süreç içinde, savunmasız, arzulu, yaratıcı, şehvetli, duygusal, güzel benlik olma şansınızdır.

Tantra seanslarımız genellikle yaklaşık 90 dakika ile 120 dakika arasındadır. Daha uzun tantra seanslarımız  mevcuttur ve daha derinden gitme fırsatı sunar. Detaylı bilgi için bizimle ücretsiz iletişime geçebilir randevu alabilirsiniz.
Telefon No: 0551 960 11 34

Sürekli Vermek

Tantra Öğretisi

Herkese yardım, destek ya da zevk vermeyi seven biri olabilirsiniz. Ancak gerçekte kendiniz de almayı öğrenmek için mücadele etmiş olabilirsiniz. Farkında bile olmadan. Kasıtlı olarak almayı öğrenmek zordur ve yıkıcı olabilir. Lakin inanılmaz derecede güçlendirici, hatta yaşamınızın muhtemelen sizin için sahip olduğu tüm zevk, sevgi ve fırsatlara karşı daha duyarlı olmanıza yardımcı olabilir.

Yüreklerimizdeki Ağırlık

Bazen üzgün, bunalmış, yalnız ve kırgın kalpli insanların, bu duygulardan kurtulmanın bir yolu olarak doğru dokunmanın önemine inananlardan biriyim . Sevgi dolu ve güvenli bir şekilde dokunulması insani bir ihtiyaçtır. Bilinçli, şefkatli dokunuş bedenlerimizi ve zihinlerimizi bizim için önemli olduğumuzu ve var olduğumuzu hatırlatabilir.

Yeni Kapı Açma

Tantra Öğretisi – Tantrik Masaj

Vücudunuzun duygusallığı, gerginlik ve uyarılmaya özgü tepkiniz penetratif (prostat, G-spot)  gibi zevk teknikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Bunlar uzmanlık alanlarımızdan bazıları ve insanların öğrenmelerine ve keşfetmelerine yardımcı olmayı seviyoruz.

Çalıştığımız, Tantra Öğretisini tercih eden  birçok insanın yaşamı, zihinsel ve entelektüel olarak onlardan çok şey talep edilen, fiziksel, cinsel, duygusal ve ruhsal olarak temastan uzak durmalarına sebep olan profesyonellerden oluşmakta. Yani iş adamları ve iş kadınları.

Yaşamıış oldukları hayatları o kadar robotlaşmış, onları da içine ekleyerek soyutlaşan somut nesnelerden oluşmuş bir hale dönmüş. Halbuki  Tantrik öğreti, bu kalıplaşmış, ruhsal ve fiziki hissedişin az olduğu hayatlarınıza yeni yollar katmak için bir fırsat olabilir.

Rahatlayın. Çalışan düşünce yorumunu bırakıp katılmayı deneyimleyin.

Tantra Öğretisi bir masajda beklediğiniz tüm geleneksel noktaları vurur – ayaklar, bacaklar, kalçalar, sırt, omuzlar, kollar, eller, boyun ve hatta yüzünüzü şehvetli bir şekilde dokunuşlar ve enerji aktarımı ile yükselmesini sağlar.

Tantra öğretisi kültürümüzde cinsiyet ve ruh bölünmesinin hesaba katılmasına yardımcı olmak için yapıyorum. İster dindar olun ister ataist, din tarafından derinden şekillendirilmiş bir kültürden ortaya çıktık. Cinsiyet, zevk ve kültürel olarak yerleştirilmiş beden hakkındaki tutumlar biraz katı ve keskindir.

Maneviyat ve aşk inanılmaz derecede iyi geçinir… maneviyat ve seks… pek değil. Bu tip bir öğreti kopan bu bağların uzlaştırıcı bir parçasıdır. Cinsiyeti ruhla bağdaştırmayı çok önemsiyorum, kendi cinsini kabullenememiş bir kadın yada erkek hiçbir şekilde partneri ile mutluluğu yakalayamaz.

Tantra Felsefesinde ilk olarak kendi cinsimizin ruh ile iletişimini, bedensel tanıma sürecini tamamlamaktayız. Sonra partneri ile uyumlu ruhsal temas, fiziki tanışma ve bir olmanın ruhsal yükselişi……