Misyonumuz

Partnerinizle, eşinizle, ailenizle ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi kaliteli ve sağlıklı bir şekilde düzenleyip yaşamanıza yardımcı oluyoruz. Size yardımcı olmamız için bir ilişkiye sahip olmanız gerekmez.

Biz bir destek kaynağıyız

Hizmetlerimiz, bireyler ve çiftler için İlişki Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Çocuk ve Gençlerin Cinsel Kimlik Danışmanlığı  ve  Cinsel Terapidir.

Yüz yüze destek ve danışmanlık sağlamak amacıyla Türkiye genelinde lisanslı yerel danışman ağımız mevcuttur. Ayrıca telefon, e-posta ve canlı sohbet danışmanlığımız da mevcuttur. Size en çok uyan destek tipini seçebilirsiniz.

Vizyonumuz

Toplumun ve bireyin cinsel kimliğinin önemini vurgulamaya çalışıyoruz. Toplumsal bir yara haline gelmiş, utanılan ve ayıp kabul edilen cinsel kimlik konusunda kamu ile işbirliği yaparak, Cinsel Kimlik Eğitiminin kamu politikası haline getirilmesini sağlamak istiyoruz.

Cinsel kimlik eğitiminin ilkokul dönemlerinden başlatılarak tüm eğitim hayatları boyunca bireylerdeki ilişki ve haz kontrolü sorunlarını nasıl çözeceklerini öğretmek, bu şekilde cinsel kimlikle ilgili bilgisizliği bireysel ve toplumsal alanda en aza indirmek.

Hedefimiz

Birlikte Güçlüyüz

Cinsellik sorunlarıyla ilgili farkındalığı toplumsal bazda artırmak için STK kuruluşları ile birlikte çalışıyoruz ve bizimle birlikte bu yolda yürümek isteyene mutlaka destek oluyoruz.