Lingam masajı

Lingam masaj Lingam Masaj bizim bir parçası olan Erkekler için Tantra Masajı ( Yoğun Oturum )
90 – 120 dakika

Taocu felsefesine göre lingam, uygun şekilde uyarıldığında tüm organ üzerinde etkili olan refleks noktalarına (ayaklara veya kulaklara benzer) sahiptir. Bu, masajın iyileştirici yanı sıra parlak yönleri almasına izin verir. Birbirine dayanan 25’den fazla farklı tutma, enerjiyi vuruşlar ve masajla tüm vücuda dağıtma, dalga benzeri bir şehvet deneyimine yol açar.

Birçok erkek maalesef böyle bir yoğunluk hissi yaşamamıştır. Cinsel enerji, vücudun her tarafındaki gözeneğe yayılır ve daha sonra inşa edilir. Bu şekilde, insan orgazmı tüm vücudu ile yaşayabilir, şehvetin yepyeni boyutlarını açabilir. Etkisi uzun sürebilir.

Lingam sadece Tantra Masajımızın kutsal yüksek noktasındandır.  Bu nedenle masaj ritüelinin her seansına gömülmüştür. Bu sayede tüm vücut bir şarj cihazı gibi enerji ile doldurulur. Bu nedenle orgazm, normalde deneyimlendiğinden çok daha yüksek kalitededir.

Dalgalar gibi hayal edebiliyorsunuz, daha büyük ve daha küçük dalgalanmalarda yükselir, sonsuz bir şekilde yayılır. Bu dalgalar aniden daha küçük bir dalga, fırtınalı bir okyanus haline gelene kadar gittikçe daha fazla yer kaplar ve neredeyse sizi baştan aşağı soyar. Varlığa bağlılık ortadan kalkar. Gerçeklikten, günümüzden, ayrılarak düşünür ve hareketsiz hale gelir. Tantra başladı.

Tantra ve Cinsel Enerji Tantrics, cinselliğimizin muazzam enerjisini, insan ve varlık arasındaki bölünmenin çözülmesine yardımcı olmak için meditatif bir araç olarak kullanır. Bu tam olarak ne anlama geliyor?İnsanlar cinsel eylem sırasında bilinçli (meditasyon) ilk izlenimini alır.

Orgazm sırasında tüm düşünceler yok olur, artık kontrol yok, coşku yok. Bir an için sadece bilinç var, tamamen yaratılışa bağlı olarak, mutluluktayız! Cinsel enerji alt çakradan yukarı doğru yükseldiğinde – kelimenin tam anlamıyla – giderek daha fazla yer kaplar.

Normalde bu alanın yüzde 99’unu kaplayan ve bizi varlık durumundan ayıran aklı bastırır. Onu janta su ile doldurulmuş bir fıçı gibi hayal etmelisiniz. Şarapla doldurulacaksa, önce su boşaltılmalıdır. Bu sembolik olarak beden, akıl, cinsellik ve bilinç için geçerlidir: fıçı beden, akıl (düşünür) su ve şarap bilinçtir.

Bilinçli olmak, varlığımızdan kaynaklandığımız anlamına gelir. Sonra çiçek açıyoruz, titriyoruz, aklımız tarafından normal olarak nemlendirilen ve korunan duygularımızın, duyularımızın ve duygularımızın tüm spektrumunu deneyimliyoruz. Tantrik ruh ortaya çıkar.