Ailenizle, partnerinizle, arkadaşlarınızla ve meslektaşlarınızla yaşadığınız ilişkiler, mutluluğunuzda büyük rol oynar. İster zorluklarla karşı karşıya olun, ister ilişkilerinizi güçlendirmek isteyin, sizi destek olmak için burada olduğumuzu bilin. Ne zaman isterseniz yardım edebiliriz.

Bekar ya da evli, heteroseksüel ya da eşcinsel, genç ya da yaşlı olun size yardımcı olabiliriz. Koşullarınız ne olursa olsun, sorun ne kadar küçük veya büyük olursa olsun, ilişkilerinizi en iyi şekilde yaşamanıza yardımcı olmaya kendimizi adadık.

Türkiye genelinde merkezlerimiz ve lisanslı yerel danışman ağımızın yanı sıra telefon, e-posta ve online destek danışmanlığı ağımızla ihtiyacınız olan her biçimde sizlerleyiz.

Hizmetlerimiz içinde; bireyler ve çiftler için cinsel terapi, aile danışmanlığı, evlilik terapisi, çocuklar ve gençler için cinsel kimlik danışmanlığı, bireysel danışmanlık, yaşam koçluğu, ilişki koçluğu, aile dizilimi, şifa terapisi, meditasyon, cinsel terapi, tantra, alanlarımız cinsel işlev bozuklukları, evlilikte doğru cinsellik, başarısızlık korkusu, özgüven, bağımlılık, fobiler, anksiyete…v.b. kendi başınıza çözemediğiniz problemlere PSİKOTERAPİ, BDT, NLP, EFT, HİPNOZ, BİLİNÇALTI SEMBOLLERİ, BİOENERJİ, gibi birçok yöntem ile yapılandırılmış seanslarla yardımcı olmaya devam ediyoruz. Ayrıca, ilişkilerinde kritik aşamalarda bulunan bireylere ve çiftlere çözüm hedefli atölye çalışmaları sağlıyoruz.

Eş zamanlı olarak sosyokültürel iletişiminde merkezinde bulunan çocuklara, yetişkinlere ve ailelere ilişki desteği vermek için kampanyalar yapıyoruz.