Kadın Nasıl Mastürbasyon yapmalı?

kadın masturmasyon

Kadın Nasıl Mastürbasyon yapmalı?

Sağlığınız için harika

Elbette egzersiz , stresi azaltmak ve iyi bir uyku için harika bir yoldur. Ama siz ve vücudunuzla birebir zaman geçirmenin tadını çıkarmak da öyle.

Mastürbasyon , kendinizi iyi hissetmenin, sizi neyin kızdırdığını keşfetmenin ve yerleşik cinsel gerginliği serbest bırakmanın güvenli ve doğal bir yoludur. Aslında, mastürbasyon sonsuz sağlıklı ve kesinlikle hiçbir dezavantajı olmayan bir eylemdir, ayrıca eğlencelidir.

Mastürbasyona, nasıl başlayabileceğiniz ve arzunuzu gerçekten yükseltmek için neler yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin

 İşte en yaygın mastürbasyon türlerinin ve tipik olarak nasıl hissettiklerinin bir listesi. Yine de unutmayın: Bu kişiden kişiye değişir.

 

Klitoral Orgazm

 

Çoğu insan parmaklarını klitorisleriyle oynamak için kullanır, ancak vibratörler ve diğer oyuncaklar da tek kişilik oyun sırasında zevke gtirebilir. Orgazm olduğunuzda, bütün bedeninizde ve beyninizde karıncalanma hissi hissedersiniz.

 

Vajinal Orgazm

 

Tek kişilik oyun sırasında vajinanıza nüfuz etmek için parmaklarınızı veya seks oyuncağınızı kullanabilirsiniz. Vücudunuzdaki “Nirvana” yı daha derin hissedeceksiniz ve vajinal duvarlarınız zonklayacak.

 

Anal Orgazm

 

Anal oyun için parmaklarınızı veya bir seks oyuncağı kullanabilirsiniz (daha derin penetrasyon için bir oyuncak daha iyidir). Orgazmdan hemen önce,  anal sfinkterin etrafında sadece kasılmalar olur.

 

Kombo Orgazm

 

Bu tamamen kişisel tercih ile ilgilidir. Vajina ve klitorisinizle oynamak için her iki elinizi veya bir seks oyuncak ve parmak kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Klitorisinizi ve vajinanızı, özellikle G-noktasını, aynı anda uyardığınızda, sizi sarsılmaya ve hatta boşalmaya neden olabilecek patlayıcı bir orgazm hissedeceksiniz.

 

Erojen Bölgelerle Orgazm

 

Tek kişilik oyun sırasında meme uçlarınızı, iç uyluklarınızı, kulaklarınızı, boynunuzu ve vücudunuzun diğer kısımlarını ovalayabilir, sıkıştırabilir veya çekebilirsiniz. Erojen bölgeler olarak bilinen bu alanlar, vücudunuzla oynarken hoş duygulara neden olabilir.

 

Nasıl başlanır?

Mastürbasyonda orgazm yaşamak zorunda değilsiniz . Ancak şehvetiniz yüksek halindeyseniz ve bu endorfini istiyorsanız, vücudunuzun Nirvana’ya ulaşmasına yardımcı olmak için yapabileceğiniz birkaç şey vardır:

Ruh halini ayarlayın. Bu ayar iyi bir mastürbasyon olup olmayacağında büyük bir fark yaratabilir. Işıkları kısmayı, bazı mumları yakmayı ve ruh halinizi devam ettirmek için rahatlatıcı müzik dinlemeyi ihmal etmeyin.

Biraz yağ yada kayganlaştırıcı ekleyin. Vücudunuz uyarıldığında yağ veya kayganlaştıcı ile  mastürbasyonu daha pürüzsüz ve zevkli bir deneyim haline getirir. 

Bırak aklını erotik düşünceler dolaşsın. Geçen günlerde tanıştığınız ve beğendiğiniz birini düşünerek kendinizi açabilirsiniz. Bırakın zihniniz,  insanlar veya durumlar hakkında hayal kursun omurganız karıncalansın.

Acele etmeyin. Mastürbasyon yapmak zorunda değilsiniz. Tekniklerle oynayın ve vücudunuzda hissettiğiniz tüm hislerin tadını çıkarmak için zaman ayırın.

Erojen bölgeleri keşfedin. Erojen bölgelerinizle oynayın (meme uçlarınızı, kulaklarınızı veya uyluklarınızı düşünün) vücudunuzdaki zevk kıvılcımlarını yükseltir.

Seks oyuncaklarınla oynamaya başlayabilir (vibratörler dildolar ve anal planklar oynamak için çok eğlencelidir) yada klitorislerinde bir duş başlığı kullanarak veya vulvalarını bir yastığa sürtünerek kendini uyarabilirsin.

Erotik veya pornografiyi düşünün. Zihninizin dolaşmasına izin vermek eğlencelidir, ancak her zaman hayal gücünüzü kullanmayabilirsiniz. Tahrik oranını artırmak istiyorsanız, erotik bir kitap okuyun veya seksi bir video izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir