MUTLU EVLİLİKTE 10 YATAK ODASI SIRRI

Bilindiği üzere evlilikte cinsellik çok önemli. Mutlu bir evliliğe giden en önemli yol mutlu bir seksten geçer. Mutlu seks için sizlere 10 tüyo vereceğim.

  1. Öncelikle eşinizle seks hayatınızdaki isteklerinizi açıkça konuşun. Birbirinizin isteklerini bilmeniz, size doğru seksi yaşatacak ve orgazm olmanızı sağlayacaktır.
  2. Yatak odanızda bolca ayna bulundurun. Seks esnasında kendinizi ve partnerinizi izlemek zevkinizi arttıracak ve daha şehvetli sevişmenizi sağlayacaktır.
  3. Karanlıkta ya da çok ışıkta sevişmeyin. Karanlıkta birbirinizi ve vücutlarınızı göremeyeceğiniz için tahrik olma oranınız azalacaktır. Loş ışıklar şehvetinizi arttırmakta yardımcı olacaktır. Güzel kokulu mumlar ve tütsüler, kısık sesli bir müzik seks hayatınızı renklendirecektir.
  4. Yatak odanızda çeşitli seks oyuncakları bulundurun. Seks oyuncakları gizli saklı yerlerde değil göz önünde bulunsun. Birileri görür diye korkmayın, yatak odası mahremdir ve kimse görmemelidir. Yatak odanızı istediğiniz gibi dizayn edin. Seks hayatınız daha da güzelleşecektir.
  5. Farklı kostümler, iç giyim kıyafetleri ve fantezi kıyafetleri seks hayatınızı renklendirecektir.
  6. Seks sırasında role bürünmek seks hayatınızı renklendirecek ve fantezi dünyanızı genişletecektir.
  7. Birlikte duşa girin. Birlikte duşa girmek aranızdaki bağı güçlendireceği gibi seks konusunda şehvetinizi daha da arttıracaktır.
  8. Ağız ve vücut kokunuza dikkat edin, daima temiz ve güzel kokun. Güzel kokuların libido arttırıcı özelliği vardır. Seks sonrası duş aldığınız gibi seks öncesinde de muhakkak duş alın ve sekse hazırlanın.
  9. Uzun uzun sevişin ve birbirinize dokunun. Birbirinize dokunmak hem ruhunuzu hem de bedeninizi doyuracaktır. Orgazma ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.
  10. Yalnızca yatak odanızda seks yapmayın. Evinizin diğer bölümlerini de seks yapmak için kullanın. Bazen  tv izlerken seks yapmaya başlamak, bazen mutfakta iş yaparken sevişmeye başlamak size oldukça zevk verecektir.
Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir