Tantrik masaj nedir?

Tantra Masajı

Dikkat ve Anda Yaşanan Sevgi Dolu Bir Dokunuş

Tantrik masaj, standart bir form ve önceden belirlenmiş bir sonuç olmadan, dikkat ve mevcudiyetle dolu sevgi dolu bir dokunuştur. Tantra masajı kalpten verilir. Tantrik bir masajda, tüm vücut katılır ve erojen bölgelere de dokunulabilir. Tabii ki, her zaman (karşılıklı) sınırlara saygı duyarak. Tantra masajı, cinsel enerjinin de dikkat çektiği enerjik bir masajdır. Tantra masajı eşitlik temelinde gerçekleşir ve masaj veren ile alıcı arasında yakın bir bağlantı kurar. Zihinsel, fiziksel, kalp seviyesinde ve hatta bazen kalbin ve ruhun derinliklerinde. Tantrik masajın amacı, alıcıyı doğalkendinden geçmiş bir varlık durumuna (yönüne) “getirmektir”. Etki genellikle harika bir fiziksel, zihinsel refahtır. Genellikle, alıcı çok rahattır, harika bir şekilde akar ve kalpte ve daha yüksek kürelerde iyi sonuçlanır.

 

Tantra masajı: sevgi dolu olun

Sevgiyle bakmak, sevgiyle dokunmak, sevgiyle davranmak


Tantra Masajı1
Tantra Masajı1

Sevgi Dolu Dokunuş

Tantrik masaj, dikkat ve mevcudiyetle dolu sevgi dolu bir dokunuştur. Tantra masajı kalpten verilir. Çoğu dokunuş eller (veya vücuttan bedene) aracılığıyla gerçekleşecek olsa da, aslında dokunan sevgidir. Verenin elleri kalbine bağlıdır. Dokunuş sevgi dolu, her zaman alıcının refahına odaklanmış. Alıcı da mevcuttur ve aktif alır ve aynı zamanda (nihayetinde) kalpten hisseder. Sevgi dolu olun!

Dikkat ve Anda Mevcut Olma

Tantra masajı, dikkat ve mevcudiyetle dolu sevgi dolu bir dokunuştur. Hem veren hem de alıcı tamamen mevcuttur. Dünü veya yarını düşünmeyin. Etrafınıza bakmayın veya başka bir şeyle meşgul olmayın. Hayır, tüm dikkatiniz masajı vermek veya almak üzerinedir. Kalpten çok bilinçli bir dokunuş. Ayrıca çok bilinçli bir şekilde alın, onu kalbinizde hissedin. Tantra masajı rutinle ilgili değildir, sabit kalıplar aslında söz konusu değildir. Her şey şu anda, tam bilinçlilikte, birbirlerine ve duruma sevgiyle uyumlanmış olarak gerçekleşir. Rüya görmek veya uykuya dalmak da amaçlanmamıştır (yine de, ihtiyacınız olan şey buysa, sorun değil).


Tantra masajı: %5 teknik, %95 sezgi


Tantra Masajıı
Tantra Masajıı

Standartların Dışında Sıradışı

Tantra masajı her zaman farklı olacaktır. Bunun nasıl sonuçlanacağını asla bilemezsiniz. Önemli olan masaj tekniği veya istenen masaj dizisi değil, neyin uygun / gerekli olduğu ile ilgilidir. Alıcının şu anda en çok neye / yere ihtiyacı var? Onun için iyi olan nedir? Aşk ne yapacağını bilir, sevginin her zaman uygun bir cevabı vardır. Ve böylece masaj tam olarak ihtiyaç duyulan şey olacaktır. Yeterli olan, verenin mevcut olması ve kalbine, sevginin frekanslarına uyumlanmaya devam etmesidir. İlahi olanın da kendi planı vardır, onu “yapamazsınız”.

Tantra masajları bu nedenle genellikle çok şaşırtıcı bir seyir izler. Her şey daha büyük bir bütüne sığar. Örneğin, tantrik bir masajın her zaman mutlulukla bitmeyebilir. “Başarısız” bir masaj, büyük bir gelişmenin ilk adımı olabilir.

Her Zaman Rıza ve Sınıra Saygılı

Hem verenin hem de alıcının rızası her zaman önemsenmelidir. Sevgi dolu uyumlanma her zaman önce gelir.

Her insanın kendi sınırları vardır. Bu insanidir ve aynı zamanda gereklidir. Bu yüzden sınırlarınızın ne olduğunu önceden düşünün (hem veren hem de alıcı olarak). Uygun bir alım ve iyi bir hazırlık olduğundan emin olun (ayrıca sevgiliniz / masaj partnerinizle de). Önceden net sınırlar belirleyin: zihinsel sınırlar ve ayrıca fiziksel sınırlar hakkında netliğe dikkat edin. Tantra masajı her zaman çıplak olması gerektiği bir yanılgıdır. Giysiler üzerinde yapılmasında sorun yok (o zaman yağ ile çalışmak zor olsa da). Tantrik bir masajın vücudun cinsel kısımlarına (göğüsler / cinsiyet) odaklanması gerektiği de bir yanılgıdır.


Tantrik masaj, üzerindeki kıyafetlerle de yapılabilir

Seks zaten söz konusu değil


Tantra Masaj Enerjik  Masajdır

Etkinleştirin ve Serbestçe akmasına izin verin

Yaşam enerjisinin akışını (prana) aktive etmek ve serbest bırakmak tantra masajının ana parçasıdır. Tantra masajı, cinsel enerjinin de dikkat çektiği enerjik bir masajdır. Tantrik bir masajda, tüm vücut katılır ve erojen bölgelere de dokunulabilir. Tabii ki, her zaman (karşılıklı) sınırlara saygı duyarak. Yaşam enerjisini aktive ederken, cinsel enerji yine önemli bir rol oynar. Tantra masajında temel / cinsel / duygusal / tutkulu / sevgi / yaratılış / sezgisel enerjinin aktivasyonu ile oynarız.

Varlığın Doğal ve Coşkulu durumuna odaklandı

Tantra masajının “gerçek” tantranın bir parçası olup olmadığı konusunda bir tartışma var. Kuyu… Tantra, çok pratik, beden odaklı bir hareket, sevgi ve bilinç içinde büyümeyi amaçlayan bir yaşam vizyonudur. Bölünmüş bir saniyede, aydınlanmış olabilirsiniz (% 1000 teslimiyetle), ama genellikle, bu zaman içinde bir süreçtir. Tantra, aydınlanma yolculuğunda kullanmak için farklı teknikler bilir. Bize göre, tantra masajı bunlardan biridir. Tantra’nın kendini gerçekleştirmekten başka bir amacı yoktur: varlığın doğal (coşkulu) durumunu restore etmek.

Genellikle Harika Bir Fiziksel, Zihinsel Refah ile sonuçlanır

Tantra, daha rahat, daha dinamik, daha enerjik, daha sevgi dolu ve çok daha fazlası olmanıza yardımcı olur. Aslında, kendinizden, bedeninizden, (cinsel) enerjinizden ve yaşamın kendisinden zevk almayı “öğrenirsiniz”. Keyfini çıkarmaya tamamen izin verilir! Tantra masajı genellikle güzel, bazen lezzetlidir. Bu nedenle, sizi tantrik bir masaj yaparak anda kalmanın tadını çıkarmaya davet ediyoruz. Hissedin, duyularınızı kullanın. Duyun, koklayın, tadın, hissedin ve beğendiğinizi gösterin. Bırakın bedeniniz konuşsun!


Hazır olun

Ne kadar açık görünürse görünsün, öncelikle kalbinizden tantrik bir masaj yapabilmenizin ne kadar önemli olduğunu açıkça belirtmek istiyoruz. Ve samimiyete aşina olduğunuzu. Samimi, tantrik bir masaj yapmadan veya almadan önce kendinizle samimi olabilmeniz gerekir.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir